Дніпропетровська компанія «Матролюкс» відома українському ринку з 2004 року. Це - надійний і конкурентоспроможний виробник.

«Матролюкс» відрізняється відмінною якістю з використанням останніх досягнень науки і техніки, екологічно чистих матеріалів та постійним вивченням ринкового попиту. Ортопедичні матраци цієї торгової марки виготовлені у відповідності до стандартів якості й відповідають вимогам санітарно-епідеміологічної служби.

Матраци «Матролюкс» створені на пружинній основі, що надає особливих анатомічних і ортопедичних властивостей виробу. Завдяки діжкоподібній формі пружин, навантаження ваги тіла рівномірно розподіляється поверхнею матрацу, що забезпечує ортопедичний ефект.

Термоволокно захищає наповнення матрацу від пружинного блоку, розподіляє навантаження рівномірно всіма шарами виробу й забезпечує оптимальний температурний і вентиляційний режим. В якості наповнювача матраців «Матролюкс» використовується пінополіуретан, здатний надавати виробу підвищену пружність.

Для більш ортопедичного й розслабляючого ефекту застосовується латекс, здатний якомога точніше  відтворювати форму людського тіла.  Підвищеним попитом користується   матрац  із двобічною жорсткістю. Жорсткіший бік стане у пригоді влітку, а м’якіший - у зимову пору року.Tags:

Залишити коментар