Кожна людина має свою індивідуальну будову хребта. На жаль, майже абсолютна кількість людей в усьому світі має певні вади або захворювання цієї основи опірно-рухової системи, від якої залежить не тільки якість життя, а й правильна робота всіх внутрішніх органів і систем.

Що ми можемо зробити для свого організму, щоби він якомога довше залишався здоровим,  повним сил і енергії?
Для якісного відпочинку і правильного розвитку тіла людини від самого дитинства хребет має  знаходитись у природному положенні та  при максимальному розвантаженні.

Це можливо лише за допомогою ортопедичного матрацу, здатного  рівномірно розподіляти навантаження по всій довжині хребта й водночас повторювати контур тіла людини.  

Якщо Ви вирішили придбати матрац, потурбуйтеся про його якість та індивідуальний підхід. Неправильний вибір такого роду виробу може спричинити не тільки дискомфорт, порушення сну, а й викликати больові  відчуття. Обрати «правильний» матрац саме для вашого тіла допоможе загальне й основне правило: тіло має торкатися поверхні матрацу майже повністю. Такого ефекту можна домогтися лише власним випробуванням.

Також покупцеві  слід  знати, що матраци поділяються на пружинні й безпружинні. Перший тип є дешевшим, але має менший ортопедичний ефект завдяки одночасному стисканню пружин. Це більш економний варіант, і за своїми властивостями підійде для  молодої, відносно здорової людини, яка завчасно турбується про стан свого організму і якісний відпочинок.

Обираючи ортопедичний матрац, необхідно зважати на вагу та довжину тіла. Від цього залежить не тільки ортопедичний ефект, а й термін експлуатації матрацу. Довжина обраного матрацу має відповідати росту людини плюс     20 см   ( по10 см з обох боків).

Для правильного вибору матрацу Вам потрібно лише звернутися до наших фахівців, які уважно ставляться до кожного клієнта й допоможуть обрати саме Вашу річ.Tags:

Залишити коментар