Інформація про доставку

Ще декілька років тому наші співгромадяни, вирішивши оновити свій домашній інтрер’єр, розпочинали виснажливу подорож меблевими крамницями та салонами у пошуках бажаного. Хоча інтернет-магазини вже існували на той час, користувалися їхніми послугами загалом люди, які прагнули до всього нового й прогресивного, отримуючи від такого виду послуг не тільки задоволення, а й не аби яку економію коштів і часу.

До того ж, у інтернет-просторі дуже швидко можна провести моніторинг цін, «прогулявшись» усіма можливими сайтами, які пропонують товар, що Вас цікавить.

На сьогодні майже кожний пересічний українець обирає омріяний товар, не відходячи від комп’ютера, робить замовлення на доставку і спокійно очікує вдома на здійснення своїх планів та мрій.

Зробити замовлення меблів у інтернет-магазині «Дім матраців» дуже просто. Треба лише зайти на наш сайт, зателефонувати менеджеру за вказаним телефоном, поставити запитання щодо виробника обраної моделі дивану або гарнітуру, дізнатися про якість матеріалу, колір та фактуру, час доставки до вашого міста й оселі.

Вам не потрібно турбуватися про замовлення транспорту, бути постійно на зв’язку з водієм і диспетчером, - наші менеджери все це зроблять за Вас. У найкоротший термін комфортні й сучасні меблі приїдуть самі за вказаною адресою й наповнять дім ароматом свіжої деревини та нової тканини.

«Дім матраців» - це якість, комфортні ціни, порядність, гарантія швидкої та зручної доставки!