Послуги

Інтерент-магазин «Дім матраців» вирішує всі проблеми, пов’язані з вибором, придбанням та доставкою товару до вашої оселі або дачного будиночку, де б вони не знаходились.

Якщо Ви обрали наш магазин, можете вважати, що нові меблі вже майже розмістилися на своїх місцях у вашому будиночку або маєтку , - треба тільки доручити організаційні питання нашим спеціалістам-менеджерам, які постійно будуть з Вами на зв’язку.

Матрац, диван, кухня або гарнітур вже обрані, і Вам залишається вирішити питання з оплатою, а всієї суми грошей поки що трішечки не вистачає. Це не є не проблемою, - «Дім матраців» запропонує обрати вигідні умова для купівля у кредит або розстрочку.

Ми допоможемо оформити кредит у банках «Форвард» або «Приват», які є постійними нашими партнерами. Ви також можете виплатити одразу 10-15% вартості товару, а решту суми вносити поступово протягом  наступних 4-х або 5-ти  місяців. Для здійснення такої операції необхідно буде надати лише паспорт, ідентифікаційний код та їх ксерокопії.

Оплату можна здійснити  накладеним  платежем, готівкою або в інший запропонований вами спосіб.
Коли питання з оплатою вирішено, настає черга доставки товару до вказаної адреси.
У цьому питанні «Дім матраців» також спішить на допомогу і надає послуги з безкоштовної доставки меблів всією територією Тернополя й у радіусі 15 км за його межами.

Не проблема, якщо Ви – мешканець іншого міста, - ми відправимо товар «Новою Поштою» або іншим перевізником, і Ви упродовж 1-3-х днів отримаєте свою омріяну річ.